Strona główna » Outsourcing Programistów

Outsourcing programistów

Zobacz jak outsourcing programistów może wesprzeć rozwój Twojego projektu

Outsourcing IT programistów

Uwielbiamy wspierać innych w realizacji projektów

Jeśli chcesz zlecić prace programistyczne nad Twoim system lub aplikacją doświadczonym specjalistom to outsourcing programistów jest tym czego szukasz.

Design Aplikacji
Wiele technologii

Wesprzemy się świadcząc usługi programistyczne przy rozwoju aplikacji mobilnych, internetowych oraz w projektowaniu rozwiązań serwerowych.

Branding
Pracujemy zdalnie

Nie ważne skąd jesteś. Od wielu lat pracujemy zarówno stacjonarnie jak i zdalnie. Zawsze dostosowujemy się do wymogów naszych klientów. Outsourcing programistów ma być jak najwygodniejszy dla Ciebie.

Marketing Aplikacji
Skalujemy zespoły

Bardzo chętnie współpracujemy nad projektem z innymi zespołami. Twój obecny zespół potrzebuje wsparcia? Musisz przyśpieszyć prace nad projektem. Oto my – przybywamy na pomoc!

Development Aplikacji
Modyfikacje istniejących projektów

Nie boimy się przejmować już istniejących i działających projektów. Wyciągniemy maksimum możliwości z Twojej aplikacji mobilnej dzięki czemu zacznie jeszcze lepiej działać i być bardziej dochodowa.

Outsourcing programistów – dla kogo?

Budujesz zespół programistów

Potrzebujesz szybko zwiększyć ilość osób pracujących nad projektem. Zlecając nam outsourcing programistyczny możemy współpracować z dotychczasowym zespołem realizującym projekt jak i stworzyć go sami od zera.

Szybki start projektu

Chcesz szybko zacząć pracę nad projektem, ale nie masz czasu rekrutować własnych programistów. Dzięki outsourcingowi możesz zacząć projekt w bardzo szybkim czasie, ponieważ mamy zespół, który jest gotów podjąć pracę.

Wsparcie w projekcie

Nie masz doświadczenia w budowaniu zespołów IT? Outsourcing daje ten komfort, że zlecasz pracę ludziom, którzy wiedzą od czego zacząć i pokierują Cię tak aby projekt odniósł sukces. Ty zajmujesz się Swoim biznesem, a my ogarniamy programowanie.

Swoboda zatrudnienia

Wynajem programistów daje Ci dużą swobodę w czasie zatrudnienia. Być może Twój projekt wymaga jedynie krótkiego okresu pracy i nie opłaca się zatrudniać pracowników na stałem. Masz swobodę decyzji, ile pracy chcesz wydelegować na zewnątrz.

Outsourcing programistów – jak pracujemy?

Jeśli chcesz współpracować z zespołem, który świadczy usługi outsourcingu programistycznego 
musisz mieć jasne zasady współpracy. Zobacz jak przejrzyste są zasady współpracy z nami.

Określenie potrzeb

Analizujemy Twoje potrzeby dotyczące projektu. Robimy rozeznanie jakich kompetencji potrzebujesz w Twoim zespole. Dobieramy narzędzia oraz ustalamy w jaki sposób będziemy pracować.

Tworzenie oprogramowania

Nasze usługi programistyczne świadczymy pracując w sposób zwinny. Dostarczamy dla Ciebie kolejne funkcjonalności i wdrażamy je na bieżąco do projektu.

Testy i dokumentacja

To co stworzyliśmy dokładnie testujemy i opisujemy. Nasz zespół zadba o odpowiednie opisanie projektu

Jak możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z nami i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!


Topowe

Technologie

python
react
aws
django

Projekty

Poznaj aplikacje, które stworzyliśmy

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów dlatego chwalimy się naszymi realizacjami. Wdrożone z sukcesem projekty są przykładem jakości naszej pracy.

Aplikacja Fitness Miazga
Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Jak możemy Ci pomóc?

Porozmawiaj z nami

Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć aplikację mobilną, webową, skonsultować Twój projekt lub szukasz całego zespołu do Twojego projektu – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas na maila hello@softroids.com lub wypełnij formularz obok.

Artur Ciszak Softroids
Artur Ciszak
Co-founder
+48 515 055 526
Paweł Mularczyk Softroids
Paweł Mularczyk
Co-founder
+48 694 250 080