Strona główna » Aplikacje mobilne dla firm

Aplikacje mobilne dla firm

Aplikacje, które usprawnią Twój biznes

Nasze Usługi

Tworzymy aplikacje mobilne dla firm

Tworzymy aplikacje mobilne dla firm oraz osób prywatnych. Znajdujemy się we Wrocławiu, ale współpracujemy z klientami z całego kraju.

Design Aplikacji
Aplikacje mobilne dla firm

Stworzymy aplikację dla każdego rodzaju firmy. Współpracowaliśmy przy projektach dla branży HR, Fitness czy Gastronomicznej.

Branding
Aplikacje mobilne dla Biznesu

Pracując z wieloma firmami poznaliśmy biznes każdej z nich od środka. Na naszych dotychczasowych pracach opieramy nasze doświadczenie.

Marketing Aplikacji
Aplikacje mobilne dla StartUpów

Świetnie odnajdujemy się przy projektach startupowych. Wiemy jak projektować produkty cyfrowe, które będą uwielbiane przez użytkowników.

Development Aplikacji
Tworzenie aplikacji dla firm

W ciągu naszej kilkuletniej działalności zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Stawiamy na długotrwałą współpracę.

TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH

Dla kogo tworzymy aplikacje?

Nie ważne czy masz już działającą firmę i potrzebujesz rozwiązania, które usprawni jej działanie, czy chcesz rozwinąć startup – dowozimy rozwiązania, które działają w obu przypadkach.

Aplikacje mobilne dla startupów

Usprawnienie procesów w Firmie

Aplikacje mobilne dla firm

Aplikacje mobilne dla firm, które możemy dla Ciebie stworzyć usprawnią działanie Twojego biznesu oraz przyniosą zysk. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami z różnych dziedzin. Zajmowaliśmy się tworzeniem m.in. Aplikacji HR, Aplikacji Fitness, czy też Aplikacji dla Gastronomii. Wrażając aplikacje mobilne dla firm zawsze współpracujemy blisko z klientem, który nam przekazuje swoje wymagania, a my spełniamy prośby dostarczając świetnie działające aplikacje mobilne oraz aplikacje webowe! Dzięki aplikacjom mobilnym usprawnisz procesy w firmie, zredukujesz koszty oraz zbudujesz lepszy wizerunek wśród klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą tworzenia aplikacji mobilnych dla firm i skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy!

Zwiększenie pRzychodów

Aplikacje mobilne dla biznesu

Aplikacje mobilne Android zarówno dla firm i osób prywatnych. Dzięki doświadczeniu Softroids, stworzymy dla Ciebie nowoczesne i świetnie wyglądające aplikacje dedykowane na system Android. Natywne aplikacje mobilne na Androida tworzymy z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi dzięki czemu aplikacje stworzona dla Ciebie jest zawsze nowoczesna i spełnia aktualne standardy jakości. Jako prawdziwi developerzy aplikacji mobilnych Android sprostamy wszystkim wymaganiom potrzebnym do spełnienia dzisiejszych standardów na rynku aplikacji mobilnych.

Aplikacje Mobilne dla firm
Aplikacje mobilne dla startupów

Aplikacje dla Firm I Biznesu

Aplikacje mobilne dla StartUpów

Aplikacje mobilne dedykowane na systemy operacyjne iOS to równie ważna część rynku jak aplikacje na platformy Android. Oczywiście tak samo jak przypadku aplikacji na Androida, projektujemy, tworzymy i testujemy aplikacje z użyciem najnowszych narzędzi i programów. Oczywiście pamiętamy o designie i panujących standardach wyglądu oprogramowania Apple. Tworzenie aplikacji mobilnych to dla nas przyjemność, a dzięki wykwalifikowanym programistom iOS, efekt końcowy zawsze jest bardzo dobry.

APLIKACJE MOBILNE DLA CIEBIE

Tworzenie aplikacji dla firm

Tworzenie aplikacji mobilnych składa się z kilku procesów. Tworząc aplikację mobilną dbamy o to aby aplikacja była mocno funkcjonalna a zarazem prosta i intuicyjna w obsłudze. Dbamy aby interfejs aplikacji był wygodny i czytelny a zarazem prosty i nie przeładowany ilością elementów. po stworzeniu aplikacji oferujemy wsparcie techniczne dla naszych klientów. Niezależnie od tego czy tworzymy aplikację dla firmy czy dla osoby prywatnej zawsze dopinamy projekt na 100%.Aplikacje mobilne tworzymy we Wrocławiu jednak obsługujemy klientów z całej polski.

Aplikacje Mobilne dla firm

Jak możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z nami i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!


Topowe

Technologie


Projekty

Poznaj aplikacje, które stworzyliśmy

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów dlatego chwalimy się naszymi realizacjami. Wdrożone z sukcesem projekty są przykładem jakości naszej pracy.

Aplikacja Fitness Miazga
Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Jak możemy Ci pomóc?

Porozmawiaj z nami

Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć aplikację mobilną, webową, skonsultować Twój projekt lub szukasz całego zespołu do Twojego projektu – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas na maila hello@softroids.com lub wypełnij formularz obok.

Artur Ciszak Softroids
Artur Ciszak
Co-founder
+48 515 055 526
Paweł Mularczyk Softroids
Paweł Mularczyk
Co-founder
+48 694 250 080