Strona główna » Tworzenie aplikacji internetowych

Tworzenie aplikacji internetowych

Aplikacje webowe na zamówienie

Dedykowane aplikacje internetowe

Uwielbiamy tworzyć wszystko co cyfrowe, a w szczególności…

Skorzystaj z naszego doświadczenia przy tworzeniu aplikacji internetowych, z których korzystają setki tysięcy użytkowników.

Design Aplikacji
Dedykowane aplikacje internetowe

Tworzymy aplikacje internetowe dla startupów i firm. Doradzamy jak stworzyć aplikację webową i dostarczamy gotowe rozwiązanie, które pozwoli Ci przekuć pomysł w działający produkt.

Branding
Integracje z systemami API

Od początku naszej działalności integrowaliśmy się już z bramkami płatności, systemami POS dla gastronomii, drukarkami fiskalnymi czy systemami księgowymi. Jak widzicie żadna integracja nam nie straszna.

Marketing Aplikacji
Tworzenie aplikacji webowych SaaS

Wiem jak tworzyć aplikacje internetowe tak żeby od pierwszego dnia działania były bezawaryjne i zarabiały na siebie. Dodatkowo wdrożymy aplikację na serwer i uruchomimy ją. Z nami nie musisz się martwić o stronę techniczną.

Development Aplikacji
Modyfikacje istniejących projektów

Nie boimy się przejmować już istniejących i działających projektów. Wyciągniemy maksimum możliwości z Twojej aplikacji mobilnej dzięki czemu zacznie jeszcze lepiej działać i być bardziej dochodowa.

TWORZENIE APLIKACJI WEBOWYCH

Dla kogo tworzymy aplikacje internetowe?

Nie ważne czy masz już działającą firmę i potrzebujesz rozwiązania, które usprawni jej działanie, czy chcesz rozwinąć startup – dowozimy rozwiązania, które działają w obu przypadkach.

Aplikacje mobilne dla startupów

ApLikacje WEB

Dla Startupów

Tworzymy aplikacje webowe dla Startupów. W zasadzie to sami funkcjonujemy jak startup i doskonale rozumiemy realia takiego działania.

Niezależnie czy masz już swoją aplikację czy chcesz dopiero zbudować pierwsze MVP – my Ci w tym pomożemy! Doradzamy w fazie koncepcji i przekuwamy je w dedykowane rozwiązanie.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Dla Firm

Potrzebujesz nowego systemu wspomagającego działanie Twojej firmy. Chcesz aby Twoja działalność stała się dużo bardziej atrakcyjna dla klientów czy pracowników? Odpowiedź jest prosta – stworzenie aplikacji internetowej.

Skontaktuj się z nami i niezobowiązująco porozmawiajmy o Twoim pomyśle. Sami z chęcią doradzimy jak sprawić aby wyciągnąć maksimum korzyści z aplikacji internetowej dla Twojej firmy.

Aplikacje Mobilne dla firm

WYKONANIE APLIKACJI INTERNETOWEJ

Ale po co mi aplikacja?

W dzisiejszych czasach wiele klientów potrzebuje rozwiązań budujących wizerunek firmy, wzmacniających relacje z klientami oraz usprawniających procesy biznesowe w firmie. Dodatkowo startupy budują swoje platformy SaaS, a my im w tym pomagamy bazując na naszym doświadczeniu.

Sprzedajesz produkty

Największą zaletą jest, że codziennie widzi ikonę Twojej aplikacji w telefonie. Tym sposobem zapewniasz mu oszczędność czasu oraz zyskujesz jego lojalność przy kolejnych zakupach.

Zarabiasz na subskrypcji

Zarabiaj na sprzedaży dostępu do aplikacji lub funkcji premium. Dobrym przykładem są aplikacje do nauki języków, słuchania muzyki, czy wszelkiego rodzaju kursy.

Kupujesz czas

Aplikacja mobilna wykonuje za Ciebie czynność, która systematycznie kradnie Tobie i Twoim pracownikom kawałek dnia oraz pieniądze.

Uzależniasz klienta

Ludzie szybko przyzwyczajają się do wygody, dlatego zapewnij im to aplikacją mobilną. W efekcie nie będą chcieli od Ciebie odejść, ponieważ będą przyzwyczajeni do Twojej aplikacji.

Wyróżniasz się

Istnieje wiele firm, które mają podobne ceny, usługi oraz opinie. Jedna z nich ma własną aplikację mobilną, co w efekcie przekona potencjalnego klienta.

Nie odstajesz od innych

Czy wybrałbyś bank, który nie posiada własnej aplikacji mobilnej? Jeszcze kilka jesieni temu nie byliśmy do tego przyzwyczajeni, natomiast dzisiaj jest to dla większości warunek konieczny.

Jak możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z nami i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!


Topowe

Technologie

react
python
django
aws

Projekty

Poznaj aplikacje, które stworzyliśmy

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów dlatego chwalimy się naszymi realizacjami. Wdrożone z sukcesem projekty są przykładem jakości naszej pracy.

Aplikacja Fitness Miazga
Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Jak możemy Ci pomóc?

Porozmawiaj z nami

Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć aplikację mobilną, webową, skonsultować Twój projekt lub szukasz całego zespołu do Twojego projektu – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas na maila hello@softroids.com lub wypełnij formularz obok.

Artur Ciszak Softroids
Artur Ciszak
Co-founder
+48 515 055 526
Paweł Mularczyk Softroids
Paweł Mularczyk
Co-founder
+48 694 250 080