Strona główna » Tworzenie aplikacji mobilnych

Tworzenie aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne Android & iOS

Nasze Usługi

W tym jesteśmy specjalistami

Tworzenie aplikacji mobilnych to nasz chleb powszedni. Zamienimy Twój pomysł w skuteczną aplikację mobilną, która przyniesie Ci wiele korzyści.

Design Aplikacji
Natywne aplikacje mobilne Android

Stworzymy aplikację mobilną na platformę Android dla Ciebie i pomożemy Ci dotrzeć do największego rynku aplikacji mobilnych. Natywne aplikacje mobilne Android tworzymy w technologii Kotlin.

Branding
Natywne aplikacje mobilne iOS

Potrzebujesz aplikacji na platformę iOS? Żaden problem! Stworzymy aplikację, która zdobędzie uznanie wśród użytkowników, tak jak nasze inne realizacje.

Marketing Aplikacji
Wieloplatformowe aplikacje Flutter

Jeden kod i dwie aplikacje? To możliwe dzięki Flutter’owi. Wiele aplikacji zostało stworzonych w tej technologii wspieranej przez Google. My z chęcią stworzymy aplikację Flutter dla Ciebie.

Development Aplikacji
Modyfikacje istniejących projektów

Nie boimy się przejmować już istniejących i działających projektów. Wyciągniemy maksimum możliwości z Twojej aplikacji mobilnej dzięki czemu zacznie jeszcze lepiej działać i być bardziej dochodowa.

TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH

Dla kogo tworzymy aplikacje?

Nie ważne czy masz już działającą firmę i potrzebujesz rozwiązania, które usprawni jej działanie, czy chcesz rozwinąć startup – dowozimy rozwiązania, które działają w obu przypadkach.

Aplikacje mobilne dla startupów

Tworzenie aplikacji mobilnych

Dla Startupów

Tworzymy aplikacje mobilne dla Startupów. Dokładnie wiemy jak szybko uruchomić pierwszą wersję aplikacji.

Powiemy więcej – wiemy jak stworzyć produkt, który przekona inwestorów i podbije serca klientów. Mamy w tym doświadczenie bo aplikacje, które tworzyliśmy z powodzeniem zdobywały finansowanie i płacących klientów. Sami też wiemy co nieco o rozmowach z funduszami Venture Capital.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Dla Firm

Chcesz usprawnić procesy w Twojej firmie? Może chciałbyś zwiększyć zaangażowanie klientów lub po prostu sprawić by Twój biznes stał się bardziej nowoczesny?

Skontaktuj się z nami i niezobowiązująco porozmawiajmy o Twoim pomyśle. Sami z chęcią doradzimy jak sprawić aby wyciągnąć maksimum korzyści z aplikacji mobilnej dla Twojej firmy.

Aplikacje Mobilne dla firm

WYKONANIE APLIKACJI

Ale po co mi aplikacja?

Powodów możesz mieć mnóstwo – zwiększenie sprzedaży, zbudowanie mocnej relacji ze swoimi klientami, stworzenie aplikacji i zarabianie na niej, oszczędność czasu swoich pracowników lub klientów, usprawnienie procesów w firmie. Dokładniej korzyści opisaliśmy poniżej:

Sprzedajesz produkty

Największą zaletą jest, że codziennie widzi ikonę Twojej aplikacji w telefonie. Tym sposobem zapewniasz mu oszczędność czasu oraz zyskujesz jego lojalność przy kolejnych zakupach.

Zarabiasz na subskrypcji

Zarabiaj na sprzedaży dostępu do aplikacji lub funkcji premium. Dobrym przykładem są aplikacje do nauki języków, słuchania muzyki, czy wszelkiego rodzaju kursy.

Kupujesz czas

Aplikacja mobilna wykonuje za Ciebie czynność, która systematycznie kradnie Tobie i Twoim pracownikom kawałek dnia oraz pieniądze.

Uzależniasz klienta

Ludzie szybko przyzwyczajają się do wygody, dlatego zapewnij im to aplikacją mobilną. W efekcie nie będą chcieli od Ciebie odejść, ponieważ będą przyzwyczajeni do Twojej aplikacji.

Wyróżniasz się

Istnieje wiele firm, które mają podobne ceny, usługi oraz opinie. Jedna z nich ma własną aplikację mobilną, co w efekcie przekona potencjalnego klienta.

Nie odstajesz od innych

Czy wybrałbyś bank, który nie posiada własnej aplikacji mobilnej? Jeszcze kilka jesieni temu nie byliśmy do tego przyzwyczajeni, natomiast dzisiaj jest to dla większości warunek konieczny.

Jak możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z nami i porozmawiaj o projekcie, który chcesz zrealizować!


Topowe

Technologie


Projekty

Poznaj aplikacje, które stworzyliśmy

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów dlatego chwalimy się naszymi realizacjami. Wdrożone z sukcesem projekty są przykładem jakości naszej pracy.

Aplikacja Fitness Miazga
Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Jak możemy Ci pomóc?

Porozmawiaj z nami

Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć aplikację mobilną, webową, skonsultować Twój projekt lub szukasz całego zespołu do Twojego projektu – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas na maila hello@softroids.com lub wypełnij formularz obok.

Artur Ciszak Softroids
Artur Ciszak
Co-founder
+48 515 055 526
Paweł Mularczyk Softroids
Paweł Mularczyk
Co-founder
+48 694 250 080