Klient

Fit Matka Wariatka

Projekt

Aplikacja Miazga By FMW

Case Study Projektu

Miazga Web to aplikacja treningowa dla kobiet, która została zrealizowana dla influencerki Fit Matka Wariatka. Aplikacja to miejsce dla każdej kobiety, która chce zacząć swoją przygodę z treningami ale nie wie jak ćwiczyć i jak się odżywiać aby mieć efekty.

Zobacz realizację
Kategoria
  • Web
  • Responsive
  • PWA
  • Mobile
  • Software

Czym jest aplikacja Miazga by FMW?

Aplikacja działa w modelu subskrypcyjnym i jej celem jest udostępnianie autorskich treningów stworzonych przez Fit Matkę Wariatkę. Aplikacja jest skierowana głównie do kobiet. Treningi są dobrane tak aby osoby na różnym poziomie trudności zawsze znalazły coś dla siebie. Oprócz samych treningów w aplikacji są moduły dotyczące odżywiania, psychologii, seksuologii, sportów walki i jogi.

Jak działa aplikacja Miazga?

Oprócz dostępu do treningów w formie video, aplikacja zapewnia dodatkowo szereg innych funkcjonalności:

  • Panel diet w aplikacji – System umożliwia skomponowanie diety każdego rodzaju na podstawie wcześniej określonego celu oraz zapotrzebowania kalorycznego.
  • Śledzenie postępu w zmianie sylwetki – Każdego dnia można dodać pomiary wraz ze zdjęciami i dokonać porównania po czasie.
  • Przypomnienia o piciu wody – Aplikacja obsługuje powiadomienia PUSH, przypominające co godzinę o wypiciu szklanki wody.
  • Czat w aplikacji – użytkowniczki w aplikacji mogą w czasie rzeczywistym rozmawiać ze sobą.

Sposób monetyzacji

Użytkownicy przez uiszczenie comiesięcznej opłaty uzyskują pełny dostęp do platformy. Dostępne są 2 warianty subskrypcji – 1 miesięczna i 3 miesięczna. Płatność jest realizowana w wygodny sposób przez bramkę szybkich płatności Przelewy24 oraz przy użyciu karty płatniczej. System jest bezpieczny w użyciu i dla wygody właściciela aplikacji oraz użytkownika, ponieważ automatycznie  wysyła faktury na adres email użytkownika.

Wyzwania przy tworzeniu aplikacji

Naszym zadaniem było zbudowanie platformy internetowej Miazga będącej rozwinięciem istniejących już aplikacji mobilnych. Projekt obejmował stworzenie zarówno części serwerowej wraz z panelem administracyjnym oraz aplikacji internetowej widocznej dla użytkowników. Oprócz tego, istniejące już aplikacje mobilne połączyliśmy z częścią serwerową, dzięki czemu użytkownicy mają dowolność w wyborze, której aplikacji chcą używać.

Mimo dużej liczby aktywnych użytkowników aplikacji mobilnych (ponad 100 tys. pobrań w Google Play), wprowadzenie aplikacji przebiegło pomyślnie.

Aplikacja posiada ponad 35 000 użytkowników.

Jesteś zainteresowany ofertą wykonania projektu dla Ciebie?