Aplikacje mobilne dla firm i osób prywatnych

Tworzymy aplikacje mobilne na wszystkie urządzenia przenośne. Wszystkie nasze aplikacje posiadają nowoczesny styl oraz są w pełni funkcjonalne. Tworzymy aplikacje mobilne dla firm oraz osób prywatnych. Znajdujemy się we Wrocławiu, ale współpracujemy z klientami z całego kraju.

var yourApplication = require('Softroids');

if (needApp == true) {
  workWithSoftroids()
}

Aplikacje mobilne dla firm

DLA LEPSZEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM

Aplikacje mobilne dla firm to kompleksowe rozwiązania ułatwiające twój biznes. Stając na przeciwko rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązania mobilne dla biznesu, oferujemy projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych dla firm. Wdrażane przed nas dedykowane dla firm aplikacje mobilne, skutecznie pomagają w rozwijaniu biznesu. Dzięki aplikacjom mobilnym zwiększysz efektywność działań twojej firmy oraz zyskasz lepszy kontakt z klientami. Dzięki nam dowiesz się jak efektywnie wykorzystywać potencjał urządzeń mobilnych w biznesie.


Aplikacje mobilne Android dla Biznesu

NATYWNE APLIKACJE MOBILNE ANDROID

Aplikacje mobilne Android zarówno dla firm i osób prywatnych. Dzięki doświadczeniu Softroids, stworzymy dla Ciebie nowoczesne i świetnie wyglądające aplikacje dedykowane na system Android. Natywne aplikacje mobilne na Androida tworzymy z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi dzięki czemu aplikacje stworzona dla Ciebie jest zawsze nowoczesna i spełnia aktualne standardy jakości. Jako prawdziwi developerzy aplikacji mobilnych Android sprostamy wszystkim wymaganiom potrzebnym do spełnienia dzisiejszych standardów na rynku aplikacji mobilnych.

Jesteś zainteresowany ofertą wykonania projektu dla Ciebie?

Skontaktuj się

Aplikacje mobilne iOS dla StartUpów

NATYWNE APLIKACJE MOBLILNE IOS

Aplikacje mobilne dedykowane na systemy operacyjne iOS to równie ważna część rynku jak aplikacje na platformy Android. Oczywiście tak samo jak przypadku aplikacji na Androida, projektujemy, tworzymy i testujemy aplikacje z użyciem najnowszych narzędzi i programów. Oczywiście pamiętamy o designie i panujących standardach wyglądu oprogramowania Apple. Tworzenie aplikacji mobilnych to dla nas przyjemność, a dzięki wykwalifikowanym programistom iOS, efekt końcowy zawsze jest bardzo dobry.


Tworzenie aplikacji mobilnych dla startupów

APLIKACJE MOBILNE DLA CIEBIE

Tworzenie aplikacji mobilnych składa się z kilku procesów. Tworząc aplikację mobilną dbamy o to aby aplikacja była mocno funkcjonalna a zarazem prosta i intuicyjna w obsłudze. Dbamy aby interfejs aplikacji był wygodny i czytelny a zarazem prosty i nie przeładowany ilością elementów. po stworzeniu aplikacji oferujemy wsparcie techniczne dla naszych klientów. Niezależnie od tego czy tworzymy aplikację dla firmy czy dla osoby prywatnej zawsze dopinamy projekt na 100%.Aplikacje mobilne tworzymy we Wrocławiu jednak obsługujemy klientów z całej polski.